The Lovely London
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

London RPG Forum!

Log in

I forgot my password



Latest topics
» Flood...^^
Night club "Big Apple" EmptyTue Oct 11, 2011 4:02 pm by Алекс Гранде.

» Създаване на гимназит/ка
Night club "Big Apple" EmptySat Oct 01, 2011 12:55 pm by Evangeline.

» Club "Hero"
Night club "Big Apple" EmptyFri Sep 30, 2011 2:59 pm by Алекс Гранде.

» Fireflies...
Night club "Big Apple" EmptyThu Sep 29, 2011 9:29 pm by Лариса Бруклин

» Fu*kin colorful girl...
Night club "Big Apple" EmptyThu Sep 29, 2011 7:43 pm by Лариса Бруклин

» The Big Boss
Night club "Big Apple" EmptyThu Sep 29, 2011 5:37 pm by Лариса Бруклин

» Търся си другарче за РП..
Night club "Big Apple" EmptyTue Sep 27, 2011 7:18 pm by Лариса Бруклин

» Търся си БФФ..
Night club "Big Apple" EmptyMon Sep 26, 2011 7:48 pm by Лариса Бруклин

» Хот or Nот за известните
Night club "Big Apple" EmptyMon Sep 26, 2011 7:19 pm by Алекс Гранде.

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 22 on Tue Jun 02, 2020 9:15 am
Времето
Night club "Big Apple" D200 В началото на седмица градусите ще бъдат около 19-20, а в наближаващата събота се очакват обилни валежи в центраната част на Лондон.През уикенда темепературите рязко ще спаднат и ще наближат 14-15. През следващата седмица се очаква леко затопляне на около 17-18 градуса, но валежите не са изкючени.Затова носете чадър със себе си.

You are not connected. Please login or register

Night club "Big Apple"

3 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Night club "Big Apple" Empty Night club "Big Apple" Thu Sep 08, 2011 1:57 pm

Cassie

Cassie
..golden bird..
..golden bird..

Night club "Big Apple" Images?q=tbn:ANd9GcTVyF1LGlMB1p4YDGs0mOiiwuRhWEhKzH-wtTzc9e_nrTyP-FC7
Night club "Big Apple" Images?q=tbn:ANd9GcSioNCb5JIJ52fq1OFOVmTSlGGnoGPBov33TYHIPYs7EaphQu_j

2Night club "Big Apple" Empty Re: Night club "Big Apple" Mon Sep 12, 2011 8:41 pm

Isobella Monroe

Isobella Monroe
..rising star..
..rising star..

Имах нужда да пийна нещо и то възножно по-скоро, нищо че последният път беше вчера. Влязох в един клуб и отидох на бара. Настаних се на един от високите столове и кръстосах крака, въпреки факта че поличката и без друго беше късичка. Бармана веднага дойде да ме попита какво ще пия. Замислих се за малко, уиски.. водка? Или пък някакъв коктейл.
-Като за начало едно мартини.. с черешка - казах. Не харесвах маслинките, затова винаги си поръчвах с черешка. А когато все пак ми даваха с маслинка.. е, сестра ми беше тази която ме отърваваше от нея. Но сега не бях с нея. Огледах се наоколо, докато си чаках мартинито. Малко се учудих, че не ми направи проблем за годините, но това са предимствата на момичетата в къси полички и на високи токчета. Барманите почти никога не ме бяха питали за годините. Просто ме оглеждаха, докато ми даваха питие след питие.

3Night club "Big Apple" Empty Re: Night club "Big Apple" Mon Sep 12, 2011 8:52 pm

Кейтлин Блек

Кейтлин Блек
..rising star..
..rising star..

Днес още откакто станах ми беше весело.
Усещах,че тази нощ щях да отида отново в някой клуб и да се напия зверски.Така и стана.Облякох си къса,прилепнала рокля,обух едни от най-високите си токчета и тръгнах с бързи крачки до близкия до нас клуб.
На вън беше задушно,въпреки,че часът бе десет.
Влязох вътре и директно се запътих към бара.Виждах с периферията си,че повечето мъже ме зяпат и не отделят очите си от мен.Не ми пукаше,а и не мисля,че трябваше.Седнах на един от столовете и си поръчах мохито.Обожавам лекия ментов вкус.
След минута,бармана ми даде питието.
- Мерси,пич. - смигнах му.
Отпих една голяма глътка и започнах да се озъртам за познати лица,защото тук повечето хора,които идваха ме познаваха.За жалост,днес не виждах такива.

4Night club "Big Apple" Empty Re: Night club "Big Apple" Mon Sep 12, 2011 8:57 pm

Isobella Monroe

Isobella Monroe
..rising star..
..rising star..

След няма и три минути си получих мартинито. Приближих чашата до усните си и отпих съвсем малка глътка от питието си, след което оставих отново чашата пред себе си. Погледнах настрани с поглед леко забит в пода и точно този факт ми позволи да видя нечии обувки. Повдигнах глава и видях едно момиче, което изглеждаше дооста сексапилна.
-Готини обувки - казах. Дали бяха удобни.. аз почти винаги попадха на неудобни обувки на токчета, включително и тези, с които бях в момента, бяха една от най=неудобните ми, но също така от тези, които си харесвах най-много.
-Наздраве - казах след малко на непознатата брюнетка до мен.

5Night club "Big Apple" Empty Re: Night club "Big Apple" Mon Sep 12, 2011 9:21 pm

Кейтлин Блек

Кейтлин Блек
..rising star..
..rising star..

Изведнъж чух непознат женски глас.Момичето беше седнало до мен,как така не съм я видяла?
- Благодаря.И твоите са хубави. - усмихнах се.
- Наздраве! - погледнах я.И отново отпих от чашата си.Този път по-малка глътка,защото щеше да ме хване.А мен лесно ме хваща алкохолът.
- Как е вечерта? - реших да завържа разговор.

6Night club "Big Apple" Empty Re: Night club "Big Apple" Mon Sep 12, 2011 9:26 pm

Isobella Monroe

Isobella Monroe
..rising star..
..rising star..

-Надявам се, че ще е пиянска - казах и се усмихнах. От доста време не се бях напивала, но пък за сметка на това доста често пиех. Къде ли беше сестра ми да ме види сега , така както бях награбила чашата.
Докато разбърквах мартинито си с клечицата си мислех какво да си поръчам, след като го изпия, като отново дилемата беше между водка и уиски.. и текила.
-Аз съм Изабела, между другото - представих се на момичето. Така и така явно щяхме да си пием заедно, нямаше лошо да се запознаем.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum