London RPG Forum!

Log in

I forgot my password

Latest topics
» Flood...^^
Tue Oct 11, 2011 4:02 pm by Алекс Гранде.

» Създаване на гимназит/ка
Sat Oct 01, 2011 12:55 pm by Evangeline.

» Club "Hero"
Fri Sep 30, 2011 2:59 pm by Алекс Гранде.

» Fireflies...
Thu Sep 29, 2011 9:29 pm by Лариса Бруклин

» Fu*kin colorful girl...
Thu Sep 29, 2011 7:43 pm by Лариса Бруклин

» The Big Boss
Thu Sep 29, 2011 5:37 pm by Лариса Бруклин

» Търся си другарче за РП..
Tue Sep 27, 2011 7:18 pm by Лариса Бруклин

» Търся си БФФ..
Mon Sep 26, 2011 7:48 pm by Лариса Бруклин

» Хот or Nот за известните
Mon Sep 26, 2011 7:19 pm by Алекс Гранде.

Who is online?
In total there is 0 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 0 Guests :: 1 Bot

None

[ View the whole list ]

Most users ever online was 8 on Sat Jun 24, 2017 1:51 pm
Времето
В началото на седмица градусите ще бъдат около 19-20, а в наближаващата събота се очакват обилни валежи в центраната част на Лондон.През уикенда темепературите рязко ще спаднат и ще наближат 14-15. През следващата седмица се очаква леко затопляне на около 17-18 градуса, но валежите не са изкючени.Затова носете чадър със себе си.

You are not connected. Please login or register

Зоопарка...

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Зоопарка... on Thu Sep 08, 2011 2:06 pm

Алисия Коул

..rising star..
..rising star..

My persuasion can build a nation ... In this hour, our love we can devour ... You’ll do anything for me

View user profile

2 Re: Зоопарка... on Fri Sep 09, 2011 10:34 am

Не бях идвала в зоопарка скоро,а сега имах свободно време и реших да се разходя.Разглеждах с голям интерес животните.А аз ги обожавах.Спрях се да погледам лъвовете.Чудех се какво ли прави Аби сега,но сигурно спеше,като я знам каква е поне до 12 спеше.Бях решила да ида и да я видя вечерта.Разхождах се и изведнъж се блъснах в непознато момче.Но когато го погледнах ми беше познат и до колкото се сещах беше от университета.
-О,боже.Съжалявам.Много се извинявам.-изрекох всичко това на един дъх с притеснен тон.Къде гледах,че се блъснах в него.

View user profile

3 Re: Зоопарка... on Fri Sep 09, 2011 10:49 am

Сутринта реших да разнообразя ежедневието си и облякох една синя тениска с някакви бли надписи,дънки и излезнах от нас.
Докато се разхождах из местния зоопарк,при братовчедите,хиените.Засмях се на мислите си,някакво момиче се блъсна в мен.Бях я виждал в университета,но не познавам,почти никой от там,освен моята компания.Тя побърза да се извини.
-Спокойно и аз съм блейка.-Леко се засмях и дигнах ръце.
-Виждал съм те из университета,предполагам си студентка там?-Попитах.
-Между другото аз съм Иън.Приятно ми е.-Подадох ръка.

4 Re: Зоопарка... on Fri Sep 09, 2011 10:55 am

Поех ръката му,не обичах запознанствата,но той ми изглеждаше приятно момче,а и учихме в университета нямаше как да не се запознаем.
-Аз съм Андреа.И на мен ми е приятно-усмихнах се мило.-И да и аз уча в университета.-засмях се защото го казах леко досадно.
-А ти какво учиш?Ако може да попитам.-усмихнах се отново и се огледах.Струваше ми,че сме се засичали на някой от курсовете но може би и на мен ми се беше сторило.

View user profile

5 Re: Зоопарка... on Fri Sep 09, 2011 11:00 am

Казваше се Андреа.Попита ме какво уча в университета.
-Актьорско майсторство.Поне това ме влече за сега.-Засмях се.
-Като се знам,колко съм непостоянен....-Казах леко с досаден глас.
-Ами ти?Може и да сме в едни часове,просто аз винаги нещо ръчкам по Айпода си в часовете.-Засмях се.
Бях се облегнал на една ниска ограда,а долу бяха мечките.Погледнах към тях,а едната се надигна и изрева.
-Добре.Стига толкова косми и лоша миризма.Искаш ли да отидем някъде да пием по нещо?-Попитах я,като се бях обърнал отново към нея.По принцип обичах само силните животни,като лъвовете,тигрите,хиените.

6 Re: Зоопарка... on Fri Sep 09, 2011 7:00 pm

-Ами разбира се.Но ти казваш къде,защото сега нямам ни най-малка представа какво ми се прави.-засмях се на себе си.И се замислих над думите му,та ние бяхме в един курс и явно в една група.
-Знаеш ли,че и аз съм със същата специалност.-усмихнах се мило.-Даже съм сигурна,че сме в една група но как така не сме се виждали?Явно доказва,че съм пълна блейка.-засмях се отново и го погледнах.
Или бях погълната в учене или просто продължавах да спя,че чак да не съм разбрала,че сме от една груба в университета.А знам,че по актьорско майсторство е само една.Усетих как почервенявам от срам,че не съм забелязала момчето.

View user profile

7 Re: Зоопарка... on Fri Sep 09, 2011 9:27 pm

-Спокойно,аз също не съм те забелязал.-Засмях се с нея.
Андреа каза,че си няма на идея къде можем да идем.Когато идвах тук миналата година бях ходил до едно кафе Лаваца и можехме там да отидем.
-Знам едно кафе в центъра.Можем да отидем там.-Усмихнах се и показах с ръка пред мен за да тръгнем.
-Е,съученичке,към кофейновата терапия.-Засмях се на тъпата си шега и тръгнахме към кафето.

П.С. Пиши направо в кафе Lavazza в Центъра

Sponsored content

Back to top  Message [Page 1 of 1]