The Lovely London
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

London RPG Forum!

Log in

I forgot my password



Latest topics
» Flood...^^
Големият фонтан EmptyTue Oct 11, 2011 4:02 pm by Алекс Гранде.

» Създаване на гимназит/ка
Големият фонтан EmptySat Oct 01, 2011 12:55 pm by Evangeline.

» Club "Hero"
Големият фонтан EmptyFri Sep 30, 2011 2:59 pm by Алекс Гранде.

» Fireflies...
Големият фонтан EmptyThu Sep 29, 2011 9:29 pm by Лариса Бруклин

» Fu*kin colorful girl...
Големият фонтан EmptyThu Sep 29, 2011 7:43 pm by Лариса Бруклин

» The Big Boss
Големият фонтан EmptyThu Sep 29, 2011 5:37 pm by Лариса Бруклин

» Търся си другарче за РП..
Големият фонтан EmptyTue Sep 27, 2011 7:18 pm by Лариса Бруклин

» Търся си БФФ..
Големият фонтан EmptyMon Sep 26, 2011 7:48 pm by Лариса Бруклин

» Хот or Nот за известните
Големият фонтан EmptyMon Sep 26, 2011 7:19 pm by Алекс Гранде.

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 22 on Tue Jun 02, 2020 9:15 am
Времето
Големият фонтан D200 В началото на седмица градусите ще бъдат около 19-20, а в наближаващата събота се очакват обилни валежи в центраната част на Лондон.През уикенда темепературите рязко ще спаднат и ще наближат 14-15. През следващата седмица се очаква леко затопляне на около 17-18 градуса, но валежите не са изкючени.Затова носете чадър със себе си.

You are not connected. Please login or register

Големият фонтан

3 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Големият фонтан Empty Големият фонтан Sat Sep 10, 2011 9:55 pm

Иън Сомърхолдър

Иън Сомърхолдър
..golden bird..
..golden bird..

Големият фонтан 3805397V

2Големият фонтан Empty Re: Големият фонтан Sun Sep 11, 2011 9:34 pm

Abigail.

Abigail.
..in the red carpet..
..in the red carpet..

Ох още една дълга и изтощителна тренировка, която ме освежи за пореден път.Не се чуствах особенно отпаднала, но наистина се изморих малко.Това беше доста необичайно за мен.Обиколкота на парка попринцип продължаваше 2часа, но сега тичах само 1,30 мин.Набилижих фонтана и реших да си почина там.Настаних се на една плоча и вдигнах шишето си с вода.Отпих и поставих бутилката до десният си крак.Бутнах няколкото паднали кичура назад и вдигнах глава напред към тълпата.Иии..там стоеше..стоеше Чейс...не това не е той..той е мъртъв.Мисля си, че тичането ми идва в повече.Несъзнателно го зяпнах без да кажа и дума.Той отмести глава и..ме видя..вторачи се в мен и..остана така.Господи, каква извратена шега!Защо съдбата ми го причиняваше.

https://lovelylondon-rpg.bulgarianforum.net

3Големият фонтан Empty Re: Големият фонтан Mon Sep 12, 2011 11:58 am

Чейс

Чейс
..rising star..
..rising star..

Реших да се разходя,а и бях разбрал,че сестра ми тича в парка.Затова реших да отида там и може би щях да я срещна.Но как ли щеше да реагира при срещата ни.Изведнъж се обърнах и съзрях момиче което се бе втренчило в мен.Когато се вгледах видях моята малка сестричка.Приближих се а тя ме гледаше все по ужасена.
-Здравей Аби.-усмихнах се и се приближих.Тя се изправи бавно и се приближи към мен.Очите и бях насълзени,тя се вкопчи в мен и заплака.Аз също я прегърнах силно.Отново виждах,най-ценното в моя живот.Малката ми сестричка,толкова ми липсваше.

4Големият фонтан Empty Re: Големият фонтан Mon Sep 12, 2011 1:49 pm

Abigail.

Abigail.
..in the red carpet..
..in the red carpet..

Това отй ли беше?!Той наистина ли е жив, след толкова години?!..Главата ми се напълни със въпроси, но така й не намирах отговор.Думите му минаха през мен като стрела, гласа му и всичко останало бе същото както преди.Надигнах се, трепереща и втренчена.Доближих се по-близо до него и обгърнах тялото му с ръце.Прилепих се в него сякаш, никога нямаше да го пусна.
-Чейс..-измъмрих съвсем тихичко аз, когато се отрониха няколко сълзи и се стекоха по лицето.Подпрях брадичка на рамото му и заплаках съвсем тихо.

https://lovelylondon-rpg.bulgarianforum.net

5Големият фонтан Empty Re: Големият фонтан Mon Sep 12, 2011 3:43 pm

Чейс

Чейс
..rising star..
..rising star..

Милата ми сестричка,толкова ми липсваше.Мразех да я виждам разплакана.
-Хей,нали вече сме заедно това е важно.Знам,че имаш много въпроси но те ще са за по-късно.-знаех колко трудно и е било,но знаех,че всичко ще си е по старо му.отново ще сме семейство.Толкова се радвах,че отново я усещам до себе си,че отново виждах сестра ми без която неможех да живея.Имахме много силна връзка помежду си.Винаги сме правили всичко заедно.

6Големият фонтан Empty Re: Големият фонтан Mon Sep 12, 2011 4:42 pm

Abigail.

Abigail.
..in the red carpet..
..in the red carpet..

Иии, какво следваше сега.А??!След сълзливите първи срещи, какво се очакваше да направя?!Да го ударя, затова че се крие толкова години?!Или да го разцелувам от радост?!Незнаех какво да правя, а той продължаваше да говори толкова спокойно всякаш нищо не се е случило.Сякаш..бях още онова 12годишно хлапе, обичащо брат си.
-Липсваше ми! - казах й го целунах по бузата.

https://lovelylondon-rpg.bulgarianforum.net

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum