The Lovely London
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

London RPG Forum!

Log in

I forgot my password



Latest topics
» Flood...^^
One big big crazy person...meee Polly  EmptyTue Oct 11, 2011 4:02 pm by Алекс Гранде.

» Създаване на гимназит/ка
One big big crazy person...meee Polly  EmptySat Oct 01, 2011 12:55 pm by Evangeline.

» Club "Hero"
One big big crazy person...meee Polly  EmptyFri Sep 30, 2011 2:59 pm by Алекс Гранде.

» Fireflies...
One big big crazy person...meee Polly  EmptyThu Sep 29, 2011 9:29 pm by Лариса Бруклин

» Fu*kin colorful girl...
One big big crazy person...meee Polly  EmptyThu Sep 29, 2011 7:43 pm by Лариса Бруклин

» The Big Boss
One big big crazy person...meee Polly  EmptyThu Sep 29, 2011 5:37 pm by Лариса Бруклин

» Търся си другарче за РП..
One big big crazy person...meee Polly  EmptyTue Sep 27, 2011 7:18 pm by Лариса Бруклин

» Търся си БФФ..
One big big crazy person...meee Polly  EmptyMon Sep 26, 2011 7:48 pm by Лариса Бруклин

» Хот or Nот за известните
One big big crazy person...meee Polly  EmptyMon Sep 26, 2011 7:19 pm by Алекс Гранде.

Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 22 on Tue Jun 02, 2020 9:15 am
Времето
One big big crazy person...meee Polly  D200 В началото на седмица градусите ще бъдат около 19-20, а в наближаващата събота се очакват обилни валежи в центраната част на Лондон.През уикенда темепературите рязко ще спаднат и ще наближат 14-15. През следващата седмица се очаква леко затопляне на около 17-18 градуса, но валежите не са изкючени.Затова носете чадър със себе си.

You are not connected. Please login or register

One big big crazy person...meee Polly

3 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1One big big crazy person...meee Polly  Empty One big big crazy person...meee Polly Mon Sep 12, 2011 8:04 am

Abigail.

Abigail.
..in the red carpet..
..in the red carpet..

Сега от къде да започна...;дд Ами казвам се Полина, викат ми Поли ;дд (ваобще не си харесвам името, затова..Поли стига ;дд) Прякор..ами нямам за жалост още си търся ;дд (или чакам някой да ми измисли топсс ).Ден след премиерата на най-великата поредица Harry Potter 7-2 навърших 13 ;дд (в превод на измишльотините ми на 16.07 ;дд).От Ловеч, ужасен град без най-важното в живота ми...КИНО :[[ Ама поне си имам в Плевен ;дд
Да не забравя на-важното, понякога толкова се лидавя че да ви се отще..;дд Попринцип не съм най-голявата лига, обче...понякога съм..;хх grin

Сега да почна с това какво обичам.Най-важно да ям шоколад и да пия Fanta Lemon heart heart После...да стоя на моя почти издъхнал комютър ;дд ии много, ама много обичам да спя ;дд :lol:

Музика, ами обичам всичко без чалга ;дд Да почнем с певци ;дд

Eminem heart My love and my live heart
Също Енрике Иглесиас, Lil Wayne, Rose Da 5'9' ии барабаниста на Металика Ларс Улрих ;дд

Певици:
Katy Perry heart My sweet heart heart Ейми Лий(донякъде ;дд), Бритни Спиърс, Майли Сайръс (Селена, Деми..мм не много се лигавят ;дд) и още много ;дд

Групи (сега идва апокалипсиса ;дд)
The Pretty Reckless, Metallica,Evansecense и Skillet(пак до някъде ;дд), Tree Day Grace, Раймщайн ии може би..Big Time Rush(не ги гледам, ама има две-три песни уникат ;дд)

Сега идва ред на 7-совата разлика - филмите. ;дд Всякакъв вид ужаси, психо ии комедии,малко драма и какво ли още не ;ддНайважното мрасзя извънземни ;дд (когато бях на 3-4 гледах един и..три дни не спах ;дд)
Фаворита оглавил класацията ми е: The Hills have Eyes 2 - 2006. (тва радияция и какво ли не ми е доста реално ;дд)
2.) My Bloody Valantine (with my love Jensen Akless heart )
3.)Последна посен
4.)Американски пай 6 ;дд
Сега да пиша зааа моя любим филм-поредица Harry Potter heart heart heart Dan, Rub and Em heart Не ги обичам, не ги обожавам аз аз ги,,незнам и аз - те са моя живот! heart heart
За сериалии ами...Supernatural, TVD, PLL, GG, Game of Thrones(ами нов ангийски сериал по поредицата на Джордж Р.Р.Мартин heart ) анд Скинс ъфкорс heart heart


Станаааа многооо досадно..ай ноу ай ноу спирам релакс ;дд Ако има въпроси питайте ;дд Удобни, неудобни(преживях ги ;дд) и какво ви хрумне ;дд

https://lovelylondon-rpg.bulgarianforum.net

Чейс

Чейс
..rising star..
..rising star..

Така сестра ми да си поговорим ;д
1.Коя е най-добрата ти приятел/ка?
2.От кога се познавате?
3.Познаваш ли ме?
4.Коя е любимата ти песен на The Pretty Reckless?
5.Кой страшен филм си гледал с твой приятел?
6.От кога обичаш Ема Уотсан?
7.Разкажи нещо интересно за себе си(като щура случка с приятел/ка,най-хубаво преживяване и т.н.).

Abigail.

Abigail.
..in the red carpet..
..in the red carpet..

Така сестра ми да си поговорим ;д
1.Коя е най-добрата ти приятел/ка?
-Амиии Андиии heart (Андреа Ботъм)
2.От кога се познавате? амии от 4-ти клас, ама от зимате не се разделяме ;дд
3.Познаваш ли ме? тебб, амииии нека помисляя Даааа heart
4.Коя е любимата ти песен на The Pretty Reckless?
Panic
5.Кой страшен филм си гледал с твой приятел?
Ааа My Bloody Valantine с Анди иначе той не е най-страшният ;дд
6.От кога обичаш Ема Уотсън?
Амии от рожденият ми ден, когато ходих на HP 7-2 ;дд
7.Разкажи нещо интересно за себе си(като щура случка с приятел/ка,най-хубаво преживяване и т.н.).
Амиии, може бии.....определено с Анди и теб , ама не се сещам..;д Амммм....когато..когато на екскурзиятаа когатооо аа да когато с Анди се завряхме в твойта стая с другите момчета, обределеноо беше най-забавноо ;дд ИИиии, титила най-перверзен потребител се присъжда наа Андиии ;дд Басиии хилено беше ;ддд топсс

https://lovelylondon-rpg.bulgarianforum.net

Андреа Ботъм

Андреа Ботъм
..rising star..
..rising star..

охо пак аз излязох перверзната а... grin

Е гледам брат ми вече те е разпитвал мой ред е... jakco
1.Защо се скарахте с Ники?
2.Кой е виновен?
3.Кога и какъв страшен филм ще гледаме пак?
4.Би ли ме предала?
5.Мислиш ли,че "другата" е по-добра от нас и най-вече мен??? nugget

Abigail.

Abigail.
..in the red carpet..
..in the red carpet..

1.Защо се скарахте с Ники?
Сегааа, много добре знаешш ии...не ми се говори в момента ;дд
2.Кой е виновен?
Мис Ди (фльорца номер 1)
3.Кога и какъв страшен филм ще гледаме пак?
Амиии Гняв трилогияя ;ддд
4.Би ли ме предала?
НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
5.Мислиш ли,че "другата" е по-добра от нас и най-вече мен???
Ииии, пак почнаааааааааааааааа....НЕ много ясноооооо!

https://lovelylondon-rpg.bulgarianforum.net

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum