The Lovely London
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

London RPG Forum!

Log in

I forgot my password



Latest topics
» Flood...^^
Fu*kin colorful girl... EmptyTue Oct 11, 2011 4:02 pm by Алекс Гранде.

» Създаване на гимназит/ка
Fu*kin colorful girl... EmptySat Oct 01, 2011 12:55 pm by Evangeline.

» Club "Hero"
Fu*kin colorful girl... EmptyFri Sep 30, 2011 2:59 pm by Алекс Гранде.

» Fireflies...
Fu*kin colorful girl... EmptyThu Sep 29, 2011 9:29 pm by Лариса Бруклин

» Fu*kin colorful girl...
Fu*kin colorful girl... EmptyThu Sep 29, 2011 7:43 pm by Лариса Бруклин

» The Big Boss
Fu*kin colorful girl... EmptyThu Sep 29, 2011 5:37 pm by Лариса Бруклин

» Търся си другарче за РП..
Fu*kin colorful girl... EmptyTue Sep 27, 2011 7:18 pm by Лариса Бруклин

» Търся си БФФ..
Fu*kin colorful girl... EmptyMon Sep 26, 2011 7:48 pm by Лариса Бруклин

» Хот or Nот за известните
Fu*kin colorful girl... EmptyMon Sep 26, 2011 7:19 pm by Алекс Гранде.

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 22 on Tue Jun 02, 2020 9:15 am
Времето
Fu*kin colorful girl... D200 В началото на седмица градусите ще бъдат около 19-20, а в наближаващата събота се очакват обилни валежи в центраната част на Лондон.През уикенда темепературите рязко ще спаднат и ще наближат 14-15. През следващата седмица се очаква леко затопляне на около 17-18 градуса, но валежите не са изкючени.Затова носете чадър със себе си.

You are not connected. Please login or register

Fu*kin colorful girl...

2 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Fu*kin colorful girl... Empty Fu*kin colorful girl... Sat Sep 24, 2011 2:57 pm

Лариса Бруклин

Лариса Бруклин

<.......….oooO…..........
<......................................So..... …..(….)Oooo….
<..........Let's begin..…)../…..(….)….
<.....................................…..(_/…….)../…..
<....................………(_/…….

Казвам се Вейл, Ванси или Валерия.От софия съм, на 12, най-малкото джудже в целия форум, ай гес ;д Наричат ме перко..което тотално отговаря на характера ми..Не съм от най-високите ;д

And...I will die for:
Да гледам глий ;д ОБОЖАВАМ спагети, шоколад и газирани напитки в кенчета <3Харесвам банани Fu*kin colorful girl... 1932427952 без тях не мога...и тотално, ама тотално съм зарибена по Fu*kin colorful girl... La емотиконка и тотално съм влюбена в това да добаявям смърф пред всяка дума ;д Fu*kin colorful girl... 2203324658 Джъст лов да ходя на кино...И тази емотиконка...радва ме много Fu*kin colorful girl... 850786843 Кефя се на Скилър, Кейти Пери, Еминем, Скилет, Блек ейд пийс, Еванесенс <3 Саша лопез ;д Обичам да ходя по концерти.Кефя се на филмите Погрешен завой едно и две, детегледачката..страшен филм.Абе изобщо всякакви трилъри, хоръри и комедии.О, да не забравяме ПЛЛ <3

End let's take some time for myself ;d
Обичам да се лигавя с приятелите си...понякога прекалявам.Шегувам се с почти всичко...включително с учителите си.И..не отказвам да направя нещо напълно забранено, въпреки, че после ще очаквам яко конско.Зарибена съм по ''бате''.Ля, ля, ля, ля, бладвфтехгъ!Опа...току що отново се излигавих.Е...не се сещам за друго, така че ви оставям въпросите ^__________^ Айде бай ви Fu*kin colorful girl... 2839888827
Spoiler:
Spoiler:



Last edited by Лариса Бруклин on Thu Sep 29, 2011 7:40 pm; edited 1 time in total

2Fu*kin colorful girl... Empty Re: Fu*kin colorful girl... Sun Sep 25, 2011 12:47 pm

Лариса Бруклин

Лариса Бруклин

Новата ми мания са банан-емотите..so much bananas ^________^
Fu*kin colorful girl... Bmulticolor2Fu*kin colorful girl... Carrot1 bananadance Fu*kin colorful girl... ShirtFu*kin colorful girl... Cucumber

3Fu*kin colorful girl... Empty Re: Fu*kin colorful girl... Sun Sep 25, 2011 12:55 pm

Лариса Бруклин

Лариса Бруклин

И до нея се нарежда DOMO <3
Fu*kin colorful girl... Domo_kun_stamp_by_kuribohspirit-d309e3fFu*kin colorful girl... DOmO_fan_by_maryduranFu*kin colorful girl... I_luv_domo_kun_by_RavenTearsFu*kin colorful girl... Rainbow_Domo_by_Tivari

4Fu*kin colorful girl... Empty Re: Fu*kin colorful girl... Tue Sep 27, 2011 1:11 pm

Алекс Гранде.

Алекс Гранде.

Таа за Glee, шоколада,кенчетата и спагетите сме едно към едно. И аз ги обожавам! <33 Таа..
1. Опиши себе си със 3 думи?
2. Какво мислиш за Фейсбук?
3. Какво мислиш за One Direction?
4. Ако ти остава само 1 ден живот какво би направила през него?
5. Гледаш ли все още анимации? ;дд
6. Какво би променила в себе си?
7. Коя е любимата ти песен,която никога не ти омръзва да слушаш?
8. Къде би искала да живееш като пораснеш? ;дд
9. А какво би искала да работиш?
10. Ъмм .. харесваш ли Джъстин Бийбър? хаха. :D
Това е от мен. ;Д

5Fu*kin colorful girl... Empty Re: Fu*kin colorful girl... Thu Sep 29, 2011 5:14 pm

Лариса Бруклин

Лариса Бруклин

1. Луда, дива блондинка ;д
2. Ако идиотите можеха да летят, фейсбук щеше да е летище..все-пак има и интересни неща там
3. Интересен стил, оригинален
4. Ще целуна момчето, което харесвам.Ще пея в клуб, пред хиляди хора.Ще направя дует със Скилър и Мария Илиева -второто вече се обмисля, макар че съм дребно същество ;д Ще скоча с бънджи.Ще се натъпча със всичко, което ми се иска.(имам железен стомах от детската и помията в нея ;д) Ще стана ютуб звезда.Ще направя час на банана-денс[/font] Fu*kin colorful girl... 1932427952 Ще си купя пого или както му беше името и ще подобря рекорда за скачане Fu*kin colorful girl... 3933776953 Ще унижа един идиот пред цялото училище и много други...
5. Хее...спондж боб е малката ми тахна ;д
6. Глупавият си навик да се отказвам от това да си сменя пътя на бритона след по-малко от ден
7. Да кажем..не постоянно, но винаги ще е голяма част от историята ми, песен, на която винаги съм викала, и винаги ще викам...а може би и вие сте го правили?Да, точно така!Говоря за новата-стара мода Бон Джоуви-Итс май лайф
8. Тук, в бъкгария.Но пък бих искала да посетя милано, истанбул, египет-това ще се случи другата година-ЛА, Лас Вегас, Малибу Бийч, Холивуд-да, знам, че е просо една алея с имената на звезди-китайската стена, Франция и Токио
9. Адвокат, дизайнер и певица
10.Ъъъх, развеали ми апетита ;д

Хубави въпроси ;д

6Fu*kin colorful girl... Empty Re: Fu*kin colorful girl... Thu Sep 29, 2011 7:43 pm

Лариса Бруклин

Лариса Бруклин

A long ime ago...there was a song for..fireflies!And that song...one simple song...and from that song I know-If you see a thousand fireflies, you'll not believe your eyes, and than you'll see a thousand smiles.


Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum