The Lovely London
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

London RPG Forum!

Log in

I forgot my password



Latest topics
» Flood...^^
Mалкият плажен залив EmptyTue Oct 11, 2011 4:02 pm by Алекс Гранде.

» Създаване на гимназит/ка
Mалкият плажен залив EmptySat Oct 01, 2011 12:55 pm by Evangeline.

» Club "Hero"
Mалкият плажен залив EmptyFri Sep 30, 2011 2:59 pm by Алекс Гранде.

» Fireflies...
Mалкият плажен залив EmptyThu Sep 29, 2011 9:29 pm by Лариса Бруклин

» Fu*kin colorful girl...
Mалкият плажен залив EmptyThu Sep 29, 2011 7:43 pm by Лариса Бруклин

» The Big Boss
Mалкият плажен залив EmptyThu Sep 29, 2011 5:37 pm by Лариса Бруклин

» Търся си другарче за РП..
Mалкият плажен залив EmptyTue Sep 27, 2011 7:18 pm by Лариса Бруклин

» Търся си БФФ..
Mалкият плажен залив EmptyMon Sep 26, 2011 7:48 pm by Лариса Бруклин

» Хот or Nот за известните
Mалкият плажен залив EmptyMon Sep 26, 2011 7:19 pm by Алекс Гранде.

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 22 on Tue Jun 02, 2020 9:15 am
Времето
Mалкият плажен залив D200 В началото на седмица градусите ще бъдат около 19-20, а в наближаващата събота се очакват обилни валежи в центраната част на Лондон.През уикенда темепературите рязко ще спаднат и ще наближат 14-15. През следващата седмица се очаква леко затопляне на около 17-18 градуса, но валежите не са изкючени.Затова носете чадър със себе си.

You are not connected. Please login or register

Mалкият плажен залив

3 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Mалкият плажен залив Empty Mалкият плажен залив Mon Sep 12, 2011 2:09 pm

Abigail.

Abigail.
..in the red carpet..
..in the red carpet..

Mалкият плажен залив 1331871417196972631013134552232F9M45fu4FbaQM4rFr05

https://lovelylondon-rpg.bulgarianforum.net

Isobella Monroe

Isobella Monroe
..rising star..
..rising star..

След известно време прекарано в скитане, пристигнах при един залив. Беше красиво, можех да постана малко преди да се прибера. Беше отпускащо и в момента не мислех за нещо. Седнах на брега, близо до водата и се загледах към хоризонта, където слънцето скоро щеше да залезе. Свалих си обвките и ги метнах настрани, като изтегнах крака напред. Тук беше по-спокойно отколкото на къмпинга, а и без това не се заговорих с никой, не виждах много причини да остана. Имаше и насекоми, нещото което мразех! Но те ме обичаха, постоянно кръжаха около мен.

Иън Сомърхолдър

Иън Сомърхолдър
..golden bird..
..golden bird..

Цял ден само лентяйствах.Просто си нямах друга работа.
Докато се осъзная вече беше вечер и луната се показа.
Не ми се стоеше в нас,за това облякох една сива тениска,сиви дънки и обувки и излезнах.
Дълго обикалях докато си избера местенце за още мързелуване.
Точно преди да се откажа минах пред един залив.Видях,че там седи някакво момиче и реших да подосаждам.
-Здрасти.-Роздравих я,докато се приближавах с ръце в джобовете и гледах към хоризонта.

Isobella Monroe

Isobella Monroe
..rising star..
..rising star..

Докато седях и гледах замислено и отнесено в хоризонта чух мъжки глас, който ме накара да се обърна. Беше някакво момче.
Загледах се в него, докато се приближаваше насам. Явно нямаше да съм сама, както си мислех, което си имаше и своите положителни страни, най-малкото нямаше да ми е скучно.
-Здравей - казах и се усмихнах, докато го гледах. Можех да различа дори оттук, че бяха светли и красиви.
-Хубава вечер за разходка? Или се изгуби? - попитах и се засмях, прикривайки факта, че аз самата май се бях изгубила.

Иън Сомърхолдър

Иън Сомърхолдър
..golden bird..
..golden bird..

-Ами и аз не знам.Стана ми скучно и реши да обиколя,но нищо не ми грабна окото,за да го търпя цяла вечер.Дискотеките бяха шумни,баровете задимени...
-Ами ти?Любуваш се на гледката?-Попитах,като седнах до нея и си навих дънките.Потопих ги във водата,която беше леко хладна.
По това време на нощта се чуваше единствено щурците от храстите.
-Между другото,аз съм Иън.Приятно ми е.-Представих се,като се усмихнах и подадох ръка.

Isobella Monroe

Isobella Monroe
..rising star..
..rising star..

-Изабела - представих се и аз и се усмихнах, след което също си подадох ръката.
-И на мен ми е приятно - отвърнах на свой ред и се обърнах към него.
Онблегнах се назад, като поставих ръцете зад гърба си и се подпрях на тях. Беше наистина красива вечер, а аз рядко се впечатлявах от такива неща.
-Ами любувам се на гледката аз. Бях на един къмпинг.. но дори палатката не си опънах. Не ми се отдават такива неща, къмпингът не е за мен - подсмихнах се и го погледнах.

Иън Сомърхолдър

Иън Сомърхолдър
..golden bird..
..golden bird..

-Хубаво име.-Отбележих,като я погледнах и се усмихнах.
-Предполагам си студентка?Каква е специалността ти?-Изглеждаше горе долу колкото мен,затова предположих,че и тя е студент.
Чудех се,как не съм забелязал такова красиво момиче по коридорите.
-Аз уча актьорска майсторство.Поне това ме влече за сега.-Засмях се.
И аз се облегнах на ръцете си.
-С кой живееш тук Изабела?-Попитах я.

Isobella Monroe

Isobella Monroe
..rising star..
..rising star..

[Font=Georgia][Усмихнах се. Със сестра ми изглеждахме по-големи отколкото бяхме, което понякога беше плюс.
-Всъшност още съм в гимназията, но последна година - казах.
-А като отида в някой университет мисля да запиша право. Не ме гледай, че съм блондинка - казах и сякаш да демонстрира това, вятъра развя косата ми. Мразех това.. няколко кичура паднаха през лицето и побързах да ги нмахна настрани.
-Имам и опит донякъде, изгледала съм 6 сезона на "Закон и ред" - добавих и се засмях.
След малко ме попита с кой живея тук.
-Със сесртра си живея - казах накрая и го попитах той с кого живее./font]

Иън Сомърхолдър

Иън Сомърхолдър
..golden bird..
..golden bird..

-Спокойно,няма да те съдя по цвета на косата.-Засмях се и аз.
-Да ти кажа една тайна,аз пък изгледах всички сезона на Приятели и Бъфи Убийцата на вампири,за това избрах тази професия.-Засмях се.
-С никой.Живея сам в една огромна къща.-Леко се усмихнах.
-А имаш ли си приятел?-Попитах уж по между другото.
Сигурно си имаше.С моя късмет..

10Mалкият плажен залив Empty Re: Mалкият плажен залив Wed Sep 14, 2011 9:24 pm

Isobella Monroe

Isobella Monroe
..rising star..
..rising star..

Засмях се на изказването. Всъшност доста харесвах този сериал, както и редица други.. нови и стари.
Поклатих глава, когато ме попита дали си имам приятел.
-Не. Само сестра ми се е уредила - казах и се засмях. Може би трябваше да прихвана от доброто й и мило държание, от което през годините не бях хванала засега, а и честно да си призная едва ли исках. Понякога беше направо дразнещо добра.
-Ами ти колко си имаш? - попитах го. Сто на сто мацките само ми се лепяха, само като го видеха.

11Mалкият плажен залив Empty Re: Mалкият плажен залив Wed Sep 14, 2011 9:34 pm

Иън Сомърхолдър

Иън Сомърхолдър
..golden bird..
..golden bird..

-Е,защо и ти не се уредиш с някой батко?-Попитах,като леко се усмихнах.
Изабела ме попита колко съм имал.
Засмях се на въпроса.
-Николко.Така и не намерих момичето за мен.Повечето гледат парите в мен,отколкота самият мен.Може да се каже,че почти съм се отказал,че ще намеря подходяящата за мен.-Отговорих и свих уста.
-

12Mалкият плажен залив Empty Re: Mалкият плажен залив Wed Sep 14, 2011 9:43 pm

Isobella Monroe

Isobella Monroe
..rising star..
..rising star..

Погледнах го учудено. Не можех да повярвам, че повече виждали парите му, да нямаха психични отклонения.
-Трябва да са били луди.. - казах и се усмихнах.
-Не се отказвай, никога не се знае кога и къде ще срещнеш твоето момиче - казах и се загледах към хоризонта, докато слънцето започваше да се скрива бавно зад него и небето се обагряше в червеникав цвят.. всъщност беше особен цвят, едва ли можех да кажа точно какъв е.
-А на въпросът защо не се уредя и аз с някой батко.. може би съм по-грозната от двете - казах и се засмях.

13Mалкият плажен залив Empty Re: Mалкият плажен залив Wed Sep 14, 2011 9:49 pm

Иън Сомърхолдър

Иън Сомърхолдър
..golden bird..
..golden bird..

-Може би...-Продължих.
-Не си грозна,даже си много хубава.С тези сини очи,където си ми ги откраднала.-Засмях се.
-Дългата коса и изваяното тяло,не мисля изобщо,че си грозна.-Това момиче ми взе интереса.До сега не съм говорил така с някоя.Винаги е било за това колко бързо можем да стигнем доеглото...дори и без да говорим.
-А и не ме бива много в комплиментите.-Засмях се и я погледнах в очите.

14Mалкият плажен залив Empty Re: Mалкият плажен залив Wed Sep 14, 2011 9:55 pm

Isobella Monroe

Isobella Monroe
..rising star..
..rising star..

Усмихнах се, докато ми казваше, че не съм била грозна.
-О, благодаря - казах и се засмях. Биваше ме да се усмихвам на комплиментите, но не и да ги приемам подобаващо, затова когато получавах такива обикновено се казвах благодаря, докато се усмихвах.
-Като говорим за очии.. - казах и се загледах в неговите.
-Твоите са направо прекрасни - допълних отнесено, докто го гледах. Кога успях да изтърся това. Не че не беше истина, но в момента се чувствах леко неловко заради това, което всъшност беше рядкост за мен.

15Mалкият плажен залив Empty Re: Mалкият плажен залив Wed Sep 14, 2011 10:00 pm

Иън Сомърхолдър

Иън Сомърхолдър
..golden bird..
..golden bird..

-Твоите също.-Отговорих,докато и двамата се гледахме.Беше наистина неловък момент.Боже.Беше толкова красива и седеше до мен,а аз стоях стъписан,като някой идиот.
-Аз..-Недовърших,като се приближих и я целунах.
Да сега беше момента в който ще усетя ръката и върху бузата и,но не за да ме погали.
След няколко секунди се отдръпнахме.
-Извинявай...-Казах.

16Mалкият плажен залив Empty Re: Mалкият плажен залив Wed Sep 14, 2011 10:11 pm

Isobella Monroe

Isobella Monroe
..rising star..
..rising star..

Когато ме целуна се изненадах, но не се отдръпнах, все още не бях полудяла, за да направя това. Когато се отдръпнахме прехапах устни и го погледнах.
-Няма за какво да се извиняваш - казах и се подсмихнах.
След малко отново се приближих към него и си откраднах една целувка, ако в крайна сметка реши, че това не беше правилно.
-Аз пък янма да ти се извиня - казах на шега и се засмях.

17Mалкият плажен залив Empty Re: Mалкият плажен залив Wed Sep 14, 2011 10:14 pm

Иън Сомърхолдър

Иън Сомърхолдър
..golden bird..
..golden bird..

Изабела не се ядоса,дори ми отвърна на целувката.
-Мислех,че ще побеснееш,че непознат те целува.-Леко се засмях.Тя си открадна една целувка и каза,че няма да се извинява.
-Тогава и аз няма повече.-Усмихнах се,като се приближих,прокарах ръка през косата и врата и и я целунах,но този път по продължително.
Ето това беше истинска целувка.

18Mалкият плажен залив Empty Re: Mалкият плажен залив Wed Sep 14, 2011 10:19 pm

Isobella Monroe

Isobella Monroe
..rising star..
..rising star..

-Знам името ти.. значи не си напълно непознат - казах и се усмихнах. Всъщност доста момчета си бяха изпросвали шамар и дори не само един по този начин, но Иън не го получи, явно щеше да е изключение.
Когато отново ме целуна вече не бях токова учудена като първия път, просто преди малко ми дойде като гръм от ясно небе.

19Mалкият плажен залив Empty Re: Mалкият плажен залив Thu Sep 15, 2011 1:16 pm

Иън Сомърхолдър

Иън Сомърхолдър
..golden bird..
..golden bird..

-Да.Името е най-важно в това да познаваш някой.От къде да знаеш,че не съм сериен убиец,който те примамва или сектант?-Пошегувах се с нея и се засмях.
-Разкажи нещо повече за себе си?-Попитах я,като отново облегнах ръцете си на пясъка.
-Чувствам се,като в сцена от Здрач с този залез.-Засмяхме се,като погледнах към нея.

20Mалкият плажен залив Empty Re: Mалкият плажен залив Thu Sep 15, 2011 1:40 pm

Isobella Monroe

Isobella Monroe
..rising star..
..rising star..

Засмях се на изказването му за сцената от Здрач. Аз лично не бях от момичетата, които си припадаха по Едуард, дори не го харесвах.
-Хмм.. нещо повече за мен - замислих се за малко.
-Да видииим.. Родена съм в Малибу, живеех със сестра си. Аз съм по малката, но само с шест минути, което не се брои - казах и се усмихнах. Май тоав мое изказване подсказваше, че сме близначки, затова не го споменах.
-Преди две години се преместихме тук, зашото родителите ни починаха в самолетна катастрофа и трябваше да живеем при леля си. Но ние си купихме собствена къша - допълних малко след това.
-Еее, твой ред е - засмях се.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum